להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

בריכות בגינה הביתית 

מדרגות לבריכה

היום בריכות בגינה הביתית הן כבר מזמן לא בגדר מותרות. בריכות בגינה הביתית לפני כעשרים שנה היו נחשבות מוצר שיכולים להרשות לעצמם רק אנשים ממעמד כלכלי גבוה ואנשים אמידים בישראל ואילו היום אפשר בהחלט למצוא בריכות בגינה הביתית בבתים פרטיים רבים ברחבי הארץ. אין זה אומר בהכרח שרמת החיים בישראל עלתה או שהמשכורת הממוצעת עלתה, אלא פשוט שהמוצר עצמו מאפשר ליותר ישראלים נגישות כלכלית אליו.

בריכות בגינה הביתית

ישנן כמה סוגים של בריכות בגינה הביתית. סוג אחד והמוכר מכולם הוא כמובן בריכת שחייה ביתית מבטון, אותה יוצקים לאחר שחופרים בור בגודל מתאים, מכינים את השטח, יוצקים את הבטון ומרצפים אותו. סוג בריכה זה היה הנהוג ביותר, אך הוא האופציה היקרה ביותר. סוג נוסף של בריכות בגינה הביתית הוא בריכות שחייה ניידות. סוג זה נחשב האופציה הזולה יותר ביחס לאפשרות הראשונה ואולי גם הפרקטי והנוח ביותר. בריכות שחייה אלו יכולות להגיע כבריכות עיליות או שקועות, אותן ניתן להרכיב בכוחות עצמכם או בעזרת מרכיב מקצועי מטעם החברה ממנה אתם רוכשים, אך היתרון הוא שאתם גם יכולים לפרק את הבריכה בתום עונת הקיץ או להעביר אותה ממקום למקום לפי רצונכם. עוד סוג של בריכות שחייה הוא בריכות השחייה המתועשות שגם הן זולות משמעותית מן הבריכות העשויות מבטון. כאן מגיעים המתקינים עם חלקי בריכה מוכנים ומרכיבים את הבריכה בשטח.

אם כן, שלושת הסוגים של בריכות שחיה אלו מראות לכם כי להתקין כיום בריכות בגינה הביתית היא פעולה שבהחלט נמצאת בהישג ידם של ישראלים רבים החפצים בבריכת שחייה בביתם. לבריכת השחייה העשוייה מבטון, הצטרפו שתי בריכות שחייה אלטרנטיביות אשר בהחלט מציבות אלטרנטיבה ראויה ומתאימה לכל מי שרוצה בריכות בגינה הביתית. לבריכות השחייה החלופיות הללו יש לא מעט יתרונות אשר לעיתים מאפילות על בריכת השחייה המסורתית כמו כאמור סוגיית העלות, שהיא עלות נמוכה מהרבה מבריכת השחייה הרגילה. נוסף על עניין העלות, גם גורם הזמן משחק כאן תקפיד משמעותי, שכן זמן הרכבת בריכות שחייה אלו קצר בהרבה ובנוסף, העלות וההשקעה באחזקת הבריכות הללו גם הן נמוכים משמעותית.