להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

בריכות מתועשות 

התקנה של בריכות שחייה בחצר הבית הפרטית שלכם היא דבר שכמעט ולא היה ניתן לבצע לפני כשני עשורים לערך. תחום בריכות השחייה וייצורן היה מוגבל מאד וכלל רק בריכות שחייה המיוצרות מבטון ונבנה בשטח המוקצה להן בחצר הבית. בריכות שחייה העשויות מבטון היו בעלות גבוהה מאד שרק אנשים אמידים יכלו לעמוד בה ולכן אין זה מפתיע שרק לאנשים במעמד כלכלי גבוה היו בריכות שחייה פרטיות בבית. בשנים האחרונות, כל המאזן הזה השתנה וכיום גם לאנשים ממעמד כלכלי בינוני וגם לאנשים אמידים פחות יש את האפשרות להגשים את החלום ולהתקין בריכת שחייה בחצר ביתם הודות לסוגים נוספים של בריכות שחייה, ביניהם, בריכות מתועשות.

אז מה זה בעצם בריכות מתועשות? בריכות מתועשות הן למעשה בריכות שחייה פרטיות הנראות בדיוק כמו אחיותיהן, בריכות השחייה מבטון, אך נבדלות מהן על ידי גורמים שונים. בניגוד לבריכות השחייה הרגילות שהתרגלנו להכיר, בריכות מתועשות לא מורכבות מבטון והן גם לא נבנות בשטח החצר בה רוצים למקם אותן. בריכות מתועשות מיוצרות ונבנות קודם כל במפעל עצמו, על פי מידות סטנדרטיות או על פי מידות הרצויות לכל לקוח. למעשה, כאשר הלקוח מזמין בריכות מתועשות, הן מיוצרות ונבנות עבורו במפעל ומגיעות לשטח כשהן כבר מוכנות.

הבדל נוסף בין בריכות מתועשות לבין בריכות השחייה הרגילות הוא כאמור, חומר הגלם. אם בריכות השחייה הרגילות שאנו מכירים עשויות מבטון בבסיסן ומצופות באריחי קרמיקה או כל חומר חיפוי אחר, הרי שאותן בריכות מתועשות מורכבות מחומרים אחרים לגמרי. הדפנות של בריכת השחייה הזו עשויות מפלדה מגולוונת, שהיא חומר גלם חזק, יציב ואמיד לאורך זמן ובכל שינוי בקרקע. הרצפה של בריכת השחייה המתועשת היא יצוקה ומבטיחה גם היא אמידות ויציבות ארוכת זמן והמעטפת של הבריכה כולה עשויה מיריעות של ויניל שהן חזקות, עבות ונוחות לתחזוק ולטיפול לאורך זמן.

אם כן, אפשר לראות שחומרי הגלם של בריכות מתועשות הינם חומרי גלם זולים יותר מהאופציה של הבטון, מה שבהחלט מצביע על מחירן הזול משמעותית מהבריכות הרגילות. היום עם בריכות מתועשות גם אתם יכולים להנות מבריכת שחייה בחצר ביתכם.