להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

בריכות נוי 

בריכות נוי יכולות לשפר פלאים את המראה של הגינה שלכם. כיום יותר ויותר אנשים מבינים כי בריכת נוי היא לא דבר יקר כל כך והם בהחלט יכולים להרשות לעצמם מבחינה כלכלית להתקין בריכת נוי צנועה, אך כזו שכאמור לעיל, משדרגת את המראה של הגינה או את המראה של הכניסה לבית בכמה רמות. מי שמעוניין בכך יכול אפילו להתקין בריכת נוי נחמדה לא בחצר ולא בכניסה אלא ממש בתוך הבית עצמו. צריך כמובן אומץ על מנת לעשות את הבחירה הלא שגרתית הזו אך הדבר יכול להכניס לעיצוב של הבית טוויסט מעניין מאוד שידהים את כל מי שנכנס אליו. כך שאם אתם נמצאים במצב רוח אמיץ ואתם רוצים לשפר את מראה הבית בהחלט ניתןן לשקול גם את האפשרות הלא שגרתית אך המרתקת של התקנת בריכות נוי בתוך הבית עצמו.

בריכות נוי ניתן להתקין במגוון של גדלים ובמגוון של סגנונות. ישנן בריכות נוי פשוטות יותר וישנן בריכות נוי מעוצבות להפליא. לפני שמתקינים בריכות נוי בבית או בחצר כדאי לראות מה הגודל שאכן עומד לרשותכם ושאתם יכולים להתקין בו את הבריכה. מומלץ מאוד לא להתקין את הבריכה במקום בו יש אור שמש ישיר חזק מדי משום שהדבר יגרום להפועה של ירוקת ורק יכער את פני הבריכה. כאשר מתקינים בריכת נוי, אם כן, מומלץ קודם לכן גם לראות שהשטח ישר ושאין בעיות נוספות המונעות מכם התקנה של בריכת נוי קטנה ונחמדה במקום.

בריכות נוי, במיוחד אם יש בתוכן דגים שונים, צריכות לספק לדגים סביבת מחיה מתאימה. שימו לב להתקין בהן פילטר שינקה את המים ויקל על הדגים, מה שגם יעזור להם לחיות בבריכה תקופה ארוכה יותר. כמו כן, יש לשים לב להכניס מכשיר המייצר חמצן במים. בנוסף, לעתים יש צורך גם בווסת טמפרטורה בבריכה שישמור את המים בטמפרטורה הנכונה ויאפשר לדגים לחיות לאורך זמן. כדאי להתייעץ עם מומחים לבריכות נוי ולדגים המתאימים לסוג כזה של בריכות על מנת שתוכלו לבחור דגים עמידים שיחיו בשמחה ולאורך זמן בבריכה שלכם. כך תוכלו לשמור בצורה המיטבית על דגים בתוך בריכות נוי.