להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 

 

 בריכות intex  בריכות אינטקס מלבניות

 

בריכות עיליות

 

אין כמו בריכת שחייה בחצר הבית שלכם כדי לצנן את עצמכם בימי הקיץ החמים בישראל, כדי להעביר ערב חברתי כייפי עם החברים או סתם כדי לבלות עם בני המשפחה שלכם. היום בריכות שחייה פרטיות הן כבר דבר שכמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו בניגוד לפעם, משום שהיום יש פתרונות רבים וזולים הרבה יותר לבריכות שחייה לחצר כמו למשל בריכות עיליות. בריכות עיליות, כשמן כן הן, בריכות הבנויות כלפי מעלה, כלומר הן ניצבות על פני השטח עצמו ולא בפנים השטח. התקנה של בריכות עיליות, בניגוד לבריכות השחייה הסטנדרטיות, לא מצריכות מכם לחפור באדמה ולהקצות להן מקום מיוחד. מאמר זה יציג בפניכם את היתרונות הרבים שיש לאותן בריכות עיליות.

יתרון אחד, כאמור, הוא המאפיין הראשון שלהן כבריכות שחייה עיליות. מאחר והן ניצבות על פני השטח, איו צורך להשקיע כסף ומשאבים בחפירת בור לבריכת השחייה, אלא פשוט להתקין אותן היכן שתרצו בחצר.

יתרון זה מוביל אותנו ליתרון נוסף של בריכות עיליות: הבריכות הללו הן בריכות שחייה ניידות ולא נייחות. המשמעות היא שאתם יכולים בהחלט להחליט היכן אתם רוצים למקם אותן בעת ההתקנה, אתם יכולים להעביר אותן ממקום למקום לפי רצונכם, אם למשל אתם עוברים דירה הבריכות הללו יעברו דירה יחד אתכם, אם בשלב אחד אתם רוצים למקם אותן על הדשא ובשלב אחר תחת פרגולה, ניתן להעבירה בקלות ובכלל, בסיום העונה החמה אפשר לרוקן את הבריכות מהמים, לפרק אותן ולאחסן אותן עד לעונת הקיץ הבאה.

מעבר לכל אלו, גם מבחינה בטיחותית בריכות עיליות הן טובות יותר. בניגוד לבריכות השחייה הרגילות המוצבות בעומק האדמה, בריכות עיליות אלו הן בעלות גובה, כך שיש פחות סיכוי שאחד הילדים שלכם יחליק ויפול בטעות לבריכה. גם אין צורך לגדר את הבריכות העיליות כי הן כבר מגודרות מראש וכדי להכנס אליהן צריך לטפס לרוב בסולם, מושלם למי שיש ילדים בבית.

ולבסוף, היום כמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו בריכת שחייה כי בריכות עיליות הן בהחלט זולות בצורה משמעותית מבריכות השחייה הרגילות ועלות התקנתן זולה גם היא. היום שווה יותר לרכוש בריכות עיליות.