להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 מדריך קצר לאפיון בריכות בבית הלקוח

מעוניינים להכיר את עולמן המופלא של בריכות השחייה הביתיות? במאמר שלפניכם אנו מספקים מדריך ייחודי אשר יכווין אתכם כיצד לבחור את בריכת השחייה הביתית הראשונה שלכם! במאמר זה יושמו דגשים על בחירת תצורת הבריכה, עיצובה והתאמתה לשימושכם, על מנת שתבטיחו חוויית לקוח נהדרת בעת הרחצה.

בחרו את גובה הבריכה הרצוי: שקוע בקרקע או מעל הקרקע

בריכות המתבססות על דגם שקוע בקרקע הן בריכות בטון. היתרון מתבטא בחוויית לקוח כמו בבריכות של מועדוני ספורט, כניסה תחתית לבריכה באמצעות גרם מדרגות או סולם לבחירתכם ומשטח שחייה תחתון. החיסרון הוא שזו לא בריכה ניידת. היא מבוססת על פיר שפעור באדמתכם ולכן היא הופכת להיות חלק אינטגרלי משטח הבית. בדרך כלל היא נבנית במהלך בניית בית חדש, אך ניתן להטמיע כמובן גם לאחר הבנייה בהזמנה מאוחרת. האלטרנטיבות הן בריכה מעץ גושני עמיד למזג אוויר בעייתי ומזיקים ובריכת פיברגלס. שתיהן עומדות על הקרקע ולא מצריכות חפירה מתחתיו. בחלק מדגמי בריכת פיברגלס דרושה הטמעה מינימלית באדמה אך לא חפירה שלמה כמו בריכת בטון.

גבשו את עיצוב הבריכה ומסביב לה

יש להסדיר תאורת בריכה ללילה, המבוססת על פנסי פנים בתוך המים, עם פנסים עיליים. כמו כן, מומלץ להסדיר עבור בריכת השחייה שלכם מעטה שיסמן את קווי תחומה. ניתן להסדיר מעטה דקים, או אריחי בטון דקורטיביים. מומלץ לבחור מעטה זה בהתאמה לעיצוב החצר שלכם, כך שגם תיווצר ההפרדה בין אזור הבריכה לאזור המרוחק ממנה וגם תהיה התאמה עיצובית בין 2 סוגי המשטחים.

גבשו משטח סגירה לבריכה בחורף

חשוב מאד להסדיר משטח סגירה לבריכה הן למניעת נפילות והן לשמירה והגנה עליה בימות החורף. מומלץ לבחור משטח זה על פי עיצוב קווי הריצוף של הסביבה הקרובה לבריכה על מנת שייווצר עיצוב יפה באינטראקציה בין 2 המשטחים. כמובן שחשוב שהכיסוי יהיה עשוי מחומר שאינו פגיע מנזקי מזג אוויר ולא חשוף למזיקי עץ. במידה והבריכה שלכם היא בריכה עלית, מעל הקרקע ולא מתחתיה, אין צורך במשטח זה. ניתן לפרק את בריכת השחייה ולהרכיבה שוב באביב ובקיץ הבאים לצורך המשך פעילות בעתיד.