להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 תחזוקת בריכות

 

אם יש לכם בריכות שחיה ביתיות בחצר אתם וודאי יודעים שבריכה דורשת תחזוקה וחשוב להקפיד על כך , כיוון שכך הבריכה תחזיק לאורך זמן וגם תוכלו להינות ממנה כמה שיותר. תחזוקת בריכה כוללת כיסוי לבריכה בכדי לשמור על טמפרטורת המים ויחד עם זאת זה גם חוסך באנרגיה מיותרת כך המים לא מתאיידים מהר ולא צריך למלא את הבריכה כל פעם מחדש ועוד דבר זה מונע מחרקים או כל מיני לכלוכים של עלים ועוד להכנס לבריכה. עוד חשוב להקפיד על משאבות לבריכה שעוזרות לשמור על מים נקיים . הרי השקעתם כסף רב בבניית הבריכה וחשוב לשמור עליה.

ניקוי בריכות:

ניקוי איכותי של בריכות מתחיל בחשיבה ראשונית על סוג הניקיון שתרצו לבצע, סוג החומרים שאיתם תשתמשו, עומק הבריכה והיכולת שלכם לבצע ניקוי יסודי. מכונות שטיפה איכותיות המגיעות לעומקים או גבהים בעת ניקוי יכולים לפתור לכם את הבעיה הרצינית ביותר שלכם בעת הניקוי. מומלץ מאוד למצוא מידע מקדים בנושא לפני תחילת תהליך הניקוי. באינטרנט תוכלו למצוא שפע של מידע אודות פתרונות ניקוי יסודיים, מכונות שטיפה איכותיות, מטאטאים חשמלים לניקוי משטחי בריכה, רובוטים לבריכה ועוד.

חברת קרשר שלדן ישראל מובילה את תחום פתרונות הניקוי האוטומטיים והמקצועיים ביותר לניקוי כל סוגי המשטחים התעשייתיים והביתיים כאחד. בקרו באתר קרשר שלדן ישראל לפרטים נוספים.